Волейболистите на Раковски-1964 (Севлиево) се класираха на полуфинали на турнира за Купата на България

...

Раковски-1964 е вторият полуфиналист за Купата на България във Висшата лига

Волейболистите на Раковски-1964 (Севлиево) се класираха на полуфинали на турнира за Купата на България при мъжете в шампионата на Висшата лига. Воденият от Стефан Ганчев надигра изрично като хазаин Осъм (Ловеч) с  3:0 (25:9, 25:20, 25:14) в дуел от четвъртфиналната фаза на шампионата.

Така севлиевци взеха втория билет за идната фаза на конкуренцията.

Гостите поведоха изначало (3:1), след което Раковски пое самодейността и не позволи съвсем никаква опозиция. Във втората част Осъм диктуваше ситуацията, като се резервира до 18:15. Впоследствие съперникът малко по малко изравни и обърна. До края момчетата на Стефан Ганчев резервираха темпото и затвориха след 25:20.

Третият гейм бе напълно под превъзходството на домакините и те се поздравиха с чиста победа за час игра.

Гледай волейбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Шампионската лига за мъже и дами и Световното клубно състезание за дами, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.